שאלות ותשובות

1. האם ULTRASHIELD באמת מצריך תחזוקה נמוכה ללא צורך בצביעה?


כן! טכנולוגיית הצבע של UltraShield מצפה את הלוחות בשכבה עמידה מאוד נגד שריטות, כתמים ודהייה. בנוסף, שכבת הציפוי עמידה למים ולכן אין צורך בתחזקוה כמו בדק רגיל. כמובן עדיין יש צורך בטאטוא ושטיפה רגילה כדי לשמור על ניקיון הדק.
Weather, Water and Wood: Composite Wins

2. עד כמה UltraShield חזק?


יצרנו את UltraShield בהתאם לסטנדרטים הנהוגים בתחום הבנייה. בדקנו את הלוחות שלנו באמצעות סטנדרטים AS / NZ, ASTM וסטנדרטים אירופיים נוספים. עברנו את כולם בהצלחה. בגלל שבדיקות המעבדה הרגילות לא באמת מדמות את החיים האמתיים, הלכנו מעל ומעבר כדי לוודא שיש לנו מוצר אמין ולך יהיה שקט נפשי.
Why Builders Choose NewTechWood

3. האם הצבעים ידהו בחשיפה לשמש?


הטכנולוגיה העילית שלנו מעניקה ללוחות התנגדות גדולה לקרני השמש. עשינו בדיקות עם UV ישיר על לוחות הדק שלנו במשך מאות שעות ונצפו שינויים מינימליים בלבד.
NewTechWood Composite: Engineered for Excellence

4. מה הוא המרווח בין הקורות הנדרש כאשר משתמשים ב- UltraShield?


אאנו ממליצים על מרווח של 16 אינץ כאשר הקורות ממורכזות, ומרווח של 12 אינץ כאשר הקורות מונחות באלכסון.
מדריכי התקנה של NewTechWood

5. האם ULTRASHIELD מחזיק לנצח?


לא, לא לנצח, אבל זה בטח מרגיש ככה! UltraShield משתמשים רק בחומרים הטובים ביותר עבור לוחות מרוכבים. שנים של הנדסה מבטיחים את השילוב הנכון של הרכיבים הנכנסים בייצור דקים של UltraShield .UltraShield מציעה אחריות מוגבלת על התקנה למשך שנתיים וכן אחריות מוגבלת ל -25 שנים על המוצר עצמו. UltraShield אכן יעמוד במבחן הזמן.
Protect Your Composite Decks: Tips for Keeping Your Deck Looking New Throughout the Year

6. האם UltraShield עולה יותר יקר מעץ?


בטווח הקצר וכהשקעה ראשונית הדק הסינטטי UltraShield אכן יקר יותר מעץ רגיל, יחד עם זאת, כאשר לוקחים בחשבון את החיסכון בכסף ובזמן של התחזוקה השנתית שהעץ דורש והדק הסינטטי לא, אז מבינים כמה זמן, מאמץ וכסף UltraShield חוסך לכם.
Wood-Hued Decking Composite: Calculate Total Cost of Ownership (TCO)

7. האם ניתן לעבוד עם UltraShield כמו עם עץ?


כן! אתה יכול לחתוך, לקדוח, לנתב ולהשתמש במסמרים וברגים על הדק של UltraShield בעזרת הכלים הסטנדרטיים לעבודה בעץ. קח בחשבון שהצפיפות של UltraShield גדולה יותר מאשר של עץ רגיל לכן אנו ממליצים להשתמש בביטים ומקדחים מצופים קרביד.
Capped Composite Decking from NewTechWood: Why You Need It

8. האם UltraShield עמיד נגד עובש וטחב?


כן! לדק סינטטי של UltraShield יש מעכבי עובש המונעים מעובש לגדול בחלק הפנימי של הלוח. עובש על המשטח החיצוני עדיין יכול להופיע, אך הוא לעולם לא יחדור אל הלוח עצמו.
Deck Safety: It’s More Than the Surface

9. איך החום משפיע על הדק הסינטטי UltraShield?


יכולת אי ספיגת החום של UltraShield היא הרבה יותר טובה מזו של עץ רגיל. מומלץ לבדוק את חום המשטח למגע כדי לוודא את התאמת מידת חום הדק להליכה יחפה של המשתמשים.
ULTRASHIELD TESTS

10. האם ניתן להשתמש במחברים נסתרים בהתקנת הדק של UltraShield


כן! ל- UltraShield יש לוחות דק עם חריצים המתאימים למערכת מחברים נסתרת ”
PROFILES

11. האם ל-UltraShield יש אחריות?


כן! קיימת אחריות מוגבלת לבתי מגורים למשך 25 שנים ואחריות מוגבלת מסחרית למשך 10 שנים, אחריות מוגבלת על כתמים למשך 25 שנה, וכן אחריות מוגבלת למשך שנתיים על ביצוע ההתקנה. יש לוודא אם האחריות המוגבלת על ההתקנה למשך שנתיים חלה במדינה שלך.
NEWTECHWOOD PRODUCT WARRANTY